Šalmas JSP EVO VISTAlens su integruotais apsauginiais akiniais, ID kortelės laikikliu, ventiliacinėmis angomis

  • Prekės kodas: GS-AMB177-T04-F00
  • Gamintojas: JSP (Jungtinė Karalystė)
  • Ar turime: Klausti vadybininko
JSP (Jungtinė Karalystė)

63.65€

(su PVM)
52.60€
Prekė atitinka standartus: šalmo - EN397, EN50365, klasė 0, turi CE ženklą akinių: EN166 1FT, EN170 (2C-1.2), turi CE ženklą

Papildoma informacija:

Apsauginis šalmas EVO VISTAlens su vieta ID kortelei. Laikiklis yra pritvirtinamas ultragarsinio suvirinimo būdu, taip yra nepažeidžamas šalmo kiautas ir puikiai atlieka savo funkcija. ID laikiklis yra sandarus, apsaugotas nuo vandens patekimo į vidų, lengvai keičiasi kortelės. Svoris 47 g.
Apsauginis šalmas, naujos kartos EVO®VISTAlens® su ventiliacinėmis angomis , pagrįstas patikrinta Evolution® galvos apsaugos technologija su visiškai ištraukiamu 1 optinės klasės integruotais akiniais. Akinius lengva įdėti, sureguliuoti ir prižiūrėti. Patogu dėvėti su dioptriniais akiniais. Šalmas pagamintas iš labai tvirtos ir lengvos ABS medžiagos, kurios pagrindinės savybės yra patvarumas ir atsparumas smūgiams. Reguliuojamas Revolution® ratuko mechanizmu dėl to šalmas lengvai ir greitai pritaikomas prie galvos. Taip pat šalmas puikiai priglunda ir tvirtai laikosi ant galvos dėl specialios 3D tvirtinimo taškų sistemos. Kaktos srityje yra Chamlon™ prakaitą sugerianti juostelė iš egiptietiškos medvilnės, padengtos kvėpuojančiu poliuretano sluoksniu, gerai sugeria prakaitą, dermatologiškai patikrinta, nedirgina odos. Šalmas turi Evolution® 3D Adjustment™ 6 taškų tvirtinimo dirželių sistemą. Dirželiai pasižymi ypatingu tvirtumu, iš jų yra gaminamos kuprinių petnešos. Taip pat dirželiai yra lengvai valomi. Ventiliacinės angomis sumažina šalmo viduje esančią temperatūrą 2 – 3C laipsniais.
Apsauginų integruotų akinių savybės:
• 1 optinė klasė - aukšta optinė kokybė, neiškraipo vaizdo, tinka nuolatiniam naudojimui
• K - atsparumas įbrėžimams nuo smulkių dalelių
• N - atsparumas rasojimui
• Apsauga nuo UV – 2C-1.2: UV filtras (EN170) apsaugo nuo kenksmingo UV spindulių.
Medžiaga: ABS
Įdėklas: tekstilinis, tvirtinamas 6-iuose taškuose
Darbinė temperatūra: nuo -40° iki +50°C
Svoris: 490 g.
Dydis: 53-63 cm, reguliuojamas ratuku
Galiojimas: 10 metų nuo pagaminimo datos sandėliuojami / 5 metai naudojami nuo pirmo šalmo panaudojimo.
Pakuotė: 1 vnt. plastikiniame maišelyje / 10 vnt. dėžėje