Rinkinys skirtas suvirinimo darbams Omnira COMBI air & Basic PRSL su krepšiu.

  • Prekės kodas: KA-813201
  • Gamintojas: CleanAir (Čekija)
  • Ar turime: Klausti vadybininko
CleanAir (Čekija)

1,372.14€

(su PVM)
1,134.00€
Prekė atitinka standartus: EN 12941 TH2, EN 14594 2A/2B, EN 175 B, EN 166 B, EN 379 1/1/1/2

Papildoma informacija:

Rinkinys skirtas suvirinimo darbams Omnira COMBI air & Basic. Šis rinkinys yra viskas vienoje pakuotėje, ko reikia atliekant suvirinimo darbus. Į komplektą įeina automatiškai tamsėjantis suvirinimo šalmas Omnira COMBI air su pažangia įmontuota oro paskirstymo sistema ir atverčiamu suvirinimo skydu, laiko patikrinta elektrinė oro filtravimo sistema Basic ir visi reikalingi priedai. Visa įranga laikoma praktiškame transportavimo krepšyje CleanAIR. Automatiškai tamsėjantis suvirinimo šalmas Omnira COMBI air apsaugo akis ir veidą nuo žalingio poveikio, tokio kaip: ultravioletinių spindulių (UV), infraraudonųjų (IR) spindulių, karštų kibirkščių ir purslų, kurie atsiranda dėl lankinio suvirinimo ir pjovimo. Dėl stabilaus atverčiamo suvirinimo skydelio, jis puikiai tinka šlifavimo, suvirinimo ir paviršiaus apdailos darbams. Skydelio atverčiamą priekį galima pakelti ant viršaus, kai tik reikia plataus netrikdomo vaizdo. Unikalus atverčiamas mechanizmas optimizuoja svorio centrą. Platus išlenktas apsauginis skydelis užtikrina netrikdomą vaizdą visomis kryptimis ir atitinka vidutinius smūgio reikalavimus „B “, kaip apibrėžta EN 166. Suvirinimo filtras, kuriame naudojama naujausia ADF S60F technologija, užtikrina aiškų, neiškraipytų spalvų vaizdą ir puikią optinę kokybę. Didelis matymo plotas 98 x 62 mm. Omnira COMBI air yra skirtas naudoti su „CleanAIR® PAPR“ įrenginiais arba „CleanAIR®“ oro filtravimo sistemomis, kad apsaugotų kvėpavimo takus nuo įvairių rūšių kenksmingų ore esančių teršalų. Keturi lanko jutikliai užtikrina greitesnę automatinio pritemdymo reakciją. Suvirinimo skydelis tinkamas naudoti daugelyje sektorių, tokių kaip statybų pramonė, automobilių pramonė, laivų statybos pramonė, sunkioji pramoninė aplinka ir kt tinkantis daugeliui suvirinimo procesų, tokių kaip MIG/MAG, SMAW, TIG, plazminis lankinis suvirinimas ir pjovimas, suvirinimas dujomis ir pjovimas. Dėl didelio skaidraus skydelio labai patogu šlifuoti. Lengvai nuimamas žarnos laikiklis gali būti dedamas į kairę arba į dešinę pusę.
Svoris: 1017 g
ADF dydis: 110 x 90 x 7 mm
Matymo laukas: 98 x 62 mm
Tamsėjimo diapazonas: DIN 5–14, 1 / 1 / 1 / 1 optinė klasė
Šviesi būsena DIN 3
Žarnos jungtis: QuickLOCK™
Lanko jutiklių skaičius: 4
Reakcijos laikas: 0,00015 s (0,15 ms) – tamsėjimas, 0,1 - 0,9 s (reguliuojamas) - šviesėjimas

Lengva ir kompaktiška oro filtravimo sistema CleanAIR® Basic su P3 filtru.
Keičiama ličio jonų baterija
Reguliuojamas oro srautas penkiais lygiais (170–240 lpm)
Srauto reguliavimo sistema palaiko nuolatinį oro srautą, nepriklausomai nuo filtro užsikimšimo ar akumuliatoriaus įkrovos lygio.
Garso ir vaizdo perspėjimas.
Filtrų užsikimšimo ir akumuliatoriaus įkrovos indikatorius
Naujai suprojektuotas LED valdymo skydelis
Paprastas valdymas vienu mygtuku
Nauja spragtelėjimo sistema, kuria lengva pritvirtinti filtro dangtelį
Tinka naudoti: suvirinimo, šlifavimo ir paviršiaus apdailos darbams, automobilių, žemės ūkio, statybos ir laivų statybos pramonėje
Svoris su baterija: 880 g
Dydis: 191x173x104 mm
Baterija: Li-Ion 7,2 V / 5,2 Ah
Pakrovimo darbo/pakrovimo kaikas: < 10 / < 5 h
Žarnos jungtis: CA40x1/7“