Respiratorius FS 923VB FFP2 NR D su vožtuvu, dirželiai per galvą

  • Prekės kodas: KR-FS923VB-FFP2
  • Gamintojas: FILTER SERVICE SP. Z O.O.
  • Ar turime: Taip
FILTER SERVICE SP. Z O.O.
Pristatymo laikas: 1 - 3 d.d

1.27€

(su PVM)
1.05€
Prekė atitinka standartus: EN149:2001+A1:2009, turi CE ženklą

Papildoma informacija:

Vienkartinis respiratorius FS-923VB FFP2 D su vožtuvėliu, naudojamas apsisaugoti nuo dulkių, kietųjų dalelių aerozolių ir skysčių aerozolių iki 10 x NDS. Naudojamas kasybos, chemijos, metalurgijos, laivų statybos pramonėje kvėpavimo takams apsaugoti nuo vidutiniškai toksiškų kietųjų dalelių, asbesto, vario, bario, titano, vanadžio, chromo, mangano, kietmedžio dulkių, akmens anglių dulkių, turinčių daugiau kaip 10% laisvo silicio dioksido.
Respiratorius padengtas specialiu apsauginio neaustinio audinio sluoksniu, kuris prailgina jo tarnavimo laiką. Įtaisytas kvėpavimo vožtuvas palengvina oro iškvėpimą ir leidžia laisvai atsikratyti susidariusių garų ir anglies dioksido pertekliaus iš vidinės respiratoriaus pusės, taip padidindamas vartotojo patogumą ir prailgindamas tarnavimo laiką. Reguliuojami dirželiai leidžia lengviau teisingai užsidėti respiratorių.
Pakuotė: 1 vnt. plast. pakuotėje

Respiratorių gamintojas turi LST EN ISO 14001:2015 standartą, kuris yra tarptautiniu mastu pripažintas aplinkos vadybos sistemos ir padeda įmonėms parodyti atsakingą požiūrį į globalines ir vietines aplinkos apsaugos problemas. Integruodama standarto ISO 14001:2015 reikalavimus, organizacija prisideda prie darnaus vystymosi:
apsaugo aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai;
mažina potencialių neigiamą aplinkos poveikį;
didina aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo veiklos procesus;
perduoda aplinkosauginį sąmoningumą suinteresuotoms šalims;
efektyviau naudoja gamtinius resursus.