Respiratorius FS-920 B U FFP2 NR D be vožtuvo, gumytės per ausis

  • Prekės kodas: KR-FS920BU-FFP2
  • Gamintojas: FILTER SERVICE SP. Z O.O.
  • Ar turime: Taip
FILTER SERVICE SP. Z O.O.
Pristatymo laikas: 1 - 3 d.d

0.97€

(su PVM)
0.80€
Prekė atitinka standartus: EN149:2001+A1:2009, turi CE ženklą

Papildoma informacija:

IŠPARDAVIMAS
Vienkartinis respiratorius FS-920 B U FFP2 NR D, sulankstomas, naudojamas apsisaugoti nuo bakterijų, virusų, dulkių, kietųjų dalelių aerozolių ir skysčių aerozolių iki 10 x NDS. Naudojamas kasybos, chemijos, metalurgijos, laivų statybos pramonėje kvėpavimo takams apsaugoti nuo vidutiniškai toksiškų kietųjų dalelių, asbesto, vario, bario, titano, vanadžio, chromo, mangano, kietmedžio dulkių, akmens anglių dulkių, turinčių daugiau kaip 10% laisvo silicio dioksido.
Respiratorius padengtas specialiu apsauginio neaustinio audinio sluoksniu, kuris prailgina jo tarnavimo laiką. Respiratorius taip pat turi Dolomito testą. Apsauginės kaukės, išlaikiusios dolomito dulkių bandymą, užtikrina visišką apsaugą mažiausiai 8 valandas. Šį testą išlaikiusios kaukės pažymėtos „D“ raide, o tai reiškia, kad kaukė atitinka užsikimšimo dolomito milteliais reikalavimus ir užtikrina aukštą filtravimo efektyvumą, kuris viršija 94%. Gumytės tvirtinamos ant ausų. Šonuose yra specialūs plastikiniai kabliukai, kurie reguliuoja tamprių gumelių ilgį ir užtikrina tinkamą prigludimą. Kiekvienas individualiai supakuotas.

Pakuotė: 1 vnt. plast. pakuotėje / 500 vnt dėžėje

Respiratorių gamintojas turi LST EN ISO 14001:2015 standartą, kuris yra tarptautiniu mastu pripažintas aplinkos vadybos sistemos ir padeda įmonėms parodyti atsakingą požiūrį į globalines ir vietines aplinkos apsaugos problemas. Integruodama standarto ISO 14001:2015 reikalavimus, organizacija prisideda prie darnaus vystymosi:
apsaugo aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai;
mažina potencialių neigiamą aplinkos poveikį;
didina aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo veiklos procesus;
perduoda aplinkosauginį sąmoningumą suinteresuotoms šalims;
efektyviau naudoja gamtinius resursus.