Kvėpavimo aparatas RN A

  • Prekės kodas: KA-4009200KT
  • Gamintojas: SPASCIANI S.p.A.
  • Ar turime: Klausti vadybininko

Papildoma informacija:

RN yra autonominis kvėpavimo aparatas su pilno veido kauke TR 2002 , skirtas techninės priežiūros intervencijoms chemijos gamyklose ir pramoninėse zonose, gelbėjimo operacijoms ir apskritai visais atvejais, kai yra arba gali būti deguonies trūkumas. Suderinama su įvairiais suspausto oro cilindrais.
RN yra įrengtas automatinis vožtuvas, kuris palaiko teigiamą slėgį kaukėje, taip išvengiant bet kokio galimo užteršto oro nutekėjimo iš išorės. Jei prireiktų, teigiamo slėgio režimą galima įjungti paspaudus specialų mygtuką, kuris taip pat veikia kaip papildoma oro komanda. Vožtuvas yra prijungtas prie vidutinio slėgio žarnos greita jungtimi, kuri leidžia labai lengvai jį atjungti techninei priežiūrai.
Nugaros plokštė pagaminta iš vakuuminio polipropileno, ji yra ypač tvirta ir anatomiškai suformuota, kad būtų patogiai paskirstytas svoris ir išliktų stabilus ant dėvėtojo nugaros, net kai tupi ar šliaužioja. Visi diržai ir paminkštinimai yra iš aramidinės ir para-aramidinės medžiagos. Yra specialios rankenos, integruotos į galinę plokštę, skirtos rinkiniui nešti.

Oro cilindras Spasciani 6.8 L 300 BAR, kompozitinis

Cilindras suspausto oro, 6.8 L 300 BAR, tuščias. Pagamintas iš kompozi..

Oro cilindras Spasciani 6L 300 BAR, plieninis

Cilindras suspausto oro, 6L 300 BAR, tuščias. Pagamintas iš plieno. S..