DUCT A ECO, uždara gryno oro kvėpavimo sistema su oro padavimo kompresoriumi, 10 m žarna, be kaukės

  • Prekės kodas: KA-14001ECO0
  • Gamintojas: SPASCIANI S.p.A.
  • Ar turime: Klausti vadybininko
Prekė atitinka standartus: EN 138:1994, turi CE ženklą

Papildoma informacija:

DUCT A ECO - uždara gryno oro kvėpavimo sistema su oro padavimo kompresoriumi (pilno veido kaukė TR82 arba TR2002 į komplektą neįeina), skirta naudoti esant deguonies trūkumui ir uždarose erdvėse tokiose kaip cisternos, siloso bokštai, šuliniai, kanalizacijos įrenginiai ir t.t., visose vietose, kur oro cirkuliacija gali staiga pasikeisti ar išsiskiriant nuodingai koncentracijai aplinkoje. Įrenginys DUCT A ECO , kvėpuojama orą paduodant elektriniu kompresoriumi, kai žarna yra 20 m ir daugiau. Komplektas parduodamas su 10 m žarną, prie kurios galima papildomai prijungti žarną, kai reikia didesnio atstumo. Vienu oro padavimo įrenginiu gali naudotis iki dviejų operatorių tuo pačiu metu. DUCT A ECO sudarytas iš atraminių diržų, tai reguliuojamas juosmens diržas ir pečių diržas su elcro užsegimu. Tokia konstrukciją, leidžia lengvai judėti siaurose erdvėse.
Veikimo principas labai paprastas, dėvintysis kvėpuoja orą užterštoje aplinkoje per gofruota žarną. Paprastas ir patogus naudoti, idealus bet kokios kvalifikacijos darbuotojams. Lengvas ir mobilus.

Pakuotė: Kvėpavimo komplektas tiekiamas su plastikine dėžute, kuri apsaugo įrangą nuo mechaninių pažeidimų ir dulkių patekimo.

Kaukė pilno veido TR82, Spasciani

Pilno veido kaukė TR82. Klasikinis, laiko patikrintas dizainas ir patv..

Žarna papildoma, 10 m, prie DUCT A ECO kvėpavimo sistemos

Žarna papildoma, 10 m, prie DUCT ECO A kvėpavimo palaikymo sistemos..