Daugkartinio naudojimo FS-33V F FFP3 R D respiratorius su vožtuvėliu ir papildomais dviem filtrais šonuose, skirti dirbi iki 3 d.d

  • Prekės kodas: KR-FS33VF-FFP3
  • Gamintojas: FILTER SERVICE SP. Z O.O.
  • Ar turime: Taip
FILTER SERVICE SP. Z O.O.
Pristatymo laikas: 1 - 3 d.d

4.48€

(su PVM)
3.70€
Prekė atitinka standartus: EN 149:2001, turi CE ženklą

Papildoma informacija:

Daugkartinio naudojimo FS-33V F FFP3 R D respiratorius su vožtuvėliu ir papildomais dviem filtrais šonuose, kurie padidina filtravimo plotą ir suteikia gaivesnį, vėsesnį orą kaušelio viduje, kas užtikrina vartotojui kvėpavimo komfortą yatingai šiltoje darbo aplinkoje. Respiratorius rekomenduojamas naudoti iki 3-jų darbo dienų. Naudojamas apsaugoti nuo dulkių, kietųjų dalelių aerozolių ir skysčių aerozolių iki 30x DLK (didžiausia leistina koncentracija pagal higienos normą). Filtruojanti medžiaga minkšta ir švelni, todėl respiratorius nedirgina odos. Iš vidinės respiratoriaus pusės yra ypatingai minkštas apvadėlis, kad nedirgintų veido odos. Dėl naujoviško dizaino SIMPLA serijos respiratoriaus nosies spaustukas tapo nebereikalingas, nes nosies sritis yra išformuota, tai sumažina akinių rasojimo poveikį. SIMPLA respiratorių sudėtyje nėra metalinių elementų. Šonuose yra specialūs plastikiniai kabliukai, kurie reguliuoja tamprių gumelių ilgį per galvą ir užtikrina tinkamą prigludimą. Įtaisytas kvėpavimo vožtuvas palengvina oro iškvėpimą ir leidžia laisvai atsikratyti susidariusių garų ir anglies dioksido pertekliaus iš vidinės respiratoriaus pusės, taip pagerindamas vartotojo patogumą ir prailgindamas jo tarnavimo laiką. Respiratorius taip pat turi Dolomito testą. Apsauginės kaukės, išlaikiusios dolomito dulkių bandymą, užtikrina visišką apsaugą mažiausiai 8 valandas. Šį testą išlaikiusios kaukės pažymėtos „D“ raide, o tai reiškia, kad kaukė atitinka užsikimšimo dolomito milteliais reikalavimus ir užtikrina aukštą filtravimo efektyvumą, kuris viršija 94%.

Pakuotė: 1 vnt. pakuotėje/ 72 vnt dėžėje

Respiratorių gamintojas turi LST EN ISO 14001:2015 standartą, kuris yra tarptautiniu mastu pripažintas aplinkos vadybos sistemos ir padeda įmonėms parodyti atsakingą požiūrį į globalines ir vietines aplinkos apsaugos problemas. Integruodama standarto ISO 14001:2015 reikalavimus, organizacija prisideda prie darnaus vystymosi:
apsaugo aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai;
mažina potencialių neigiamą aplinkos poveikį;
didina aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo veiklos procesus;
perduoda aplinkosauginį sąmoningumą suinteresuotoms šalims;
efektyviau naudoja gamtinius resursus.