Chalatas vienkartinis PPKI40 polipropilenas (PP), be kišenių, užsegamas spaudėmis

  • Prekės kodas: DCV-PPKI40
  • Gamintojas: DS SafetyWear GmbH
  • Ar turime: Taip
Pristatymo laikas: 1 - 3 d.d

1.94€

(su PVM)
1.60€

Papildoma informacija:

Vienkartinis chalatas skirtas naudoti dėl higieninių reikalavimų. Taip pat skirtas medicinos personalui kaip papildoma apsauga nuo drėgnų procedūrų, tokių kaip vaistų paruošimas, paciento apžiūra, paciento maitinimas.
Chalatas suprojektuotas ir pagamintas taip, kad numatytomis jo naudojimo pagal paskirtį sąlygomis naudotojas galėtų įprastai vykdyti savo veiklą ir jam būtų suteikiama tinkama apsauga.
Chalatas pagamintas iš neaustinio pluošto (tankis 40 g / m²)- 100% polipropileno, kuris 100% perdirbamas ir nekenksmingas aplinkai. Medžiaga pasižymi geromis oro pralaidumo savybėmis, turi vandeniui atsparias savybes yra saugi naudoti ir nekenkia vartotojų sveikatai.
Chalatas suprojektuotas ir pagamintas taip, kad leistų nevaržomai atlikti reikiamus veiksmus, pasirinkti laikyseną ir jausti aplinką. Jis lengvai prisitaiko prie naudotojo kūno sudėjimo ir laikosi tiek, kiek numatyta chalatą naudoti.
Chalatas yra tvirtas, ypač lengvas bet veiksmingumas dėl to nėra sumažėjęs. Chalatas ir jo siūlės yra tvirtos, velkantis neplyšta. Chalatas yra su ilgomis rankovėmis, rankogaliai su gumytėmis Chalatas segamas priekyje su spaudėmis .

Medžiaga: PP polipropilenas 40 g/m2

Pakuotė: 1 vnt. plastikinėje pakuotėje / 50 vnt dėžėje